KONST / Litografier / Färglitografi 14114088
nr 1411 4088
Per-Olof Olsson
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, "Sommarsymfoni". Signerad, numrerad 238/300. Bildmått: 41x56, yttermått inklusive ram: 60x74 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:59:34
100 kr
150 kr
200 kr
Per-Olof Olsson
Läs mer om Per-Olof Olsson